A2166BNR EPIC CALACATTA TOP
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | A2166BNR |
| Color | WHITE |
| Bundle | No |
| Type | EPIC |
| Finishing | NATURAL |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 30 |
| Length | 320cm / 126inch |
| Height | 160cm / 63inch |
| Thickness | 1.2cm / ½inch |
| Weight | 150kg |
Select the slabs:
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
| Block | A2166BNR |
| Color | WHITE |
| Bundle | No |
| Type | EPIC |
| Finishing | NATURAL |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 25 |
| Length | 320cm / 126inch |
| Height | 160cm / 63inch |
| Thickness | 1.2cm / ½inch |
| Weight | 150kg |
Select the slabs:
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280